Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/dla-blogerow/jak-pisac-systematycznie-na-blogu-i-sie-nie-poddac/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44 Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/dla-blogerow/jak-pisac-systematycznie-na-blogu-i-sie-nie-poddac/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44

Jak pisać systematycznie na blogu i się nie poddać.

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/dla-blogerow/jak-pisac-systematycznie-na-blogu-i-sie-nie-poddac/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44

Właśnie świętuje rocznicę istnienia bloga.  Jest dla mnie zaskoczeniem, że udało mi się zrealizować plan regularnego pisania, ponieważ początki nie były łatwe.

3 lata bujania

O zostaniu autorem bloga myślałem już 2-3 lata temu. Jak widzisz sporo czasu minęło zanim się udało.
W takiej sytuacji jest wiele osób. Ciągle dostaje maile o tym, że „ktoś się przymierza” – jednak z czasem widać, że na przymierzaniu się kończy.

Nie jest łatwo, ale się da.

Jest wiele przyczyn dlaczego wielu ludziom się to nie udaje. W powyższym video podaje 3 najważniejsze. Proponuje Ci też w nim  rozwiązanie.  Nauka spontanicznego pisania – które jest podawane jako świetny sposób na pisaniu książek.
Oprócz tego proponuje rozwiązanie , które jednym ruchem poprawia jakość naszego pisania i sprawia że pisanie do szuflady staje się historią.

Zapraszam do oglądania

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
-->