Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/marketing/zwiekszenie-ruchu-kalkulatory/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44 Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/marketing/zwiekszenie-ruchu-kalkulatory/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44
Zwiększenie ruchu – kalkulatory

Zwiększenie ruchu – kalkulatory

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/marketing/zwiekszenie-ruchu-kalkulatory/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44

Jedną z dźwigni zwiększanie ruchu na stronie, jest dodawanie różnego rodzaju aplikacji. Jedną z najprostszych to Kalkulatory.
Przeróżne: do mierzenia spalania kalorii po finansowe czy specjalistyczne.

Taki przykład

Łącznie ok. 61000 osób szuka różnego rodzaju fraz związanymi z kalkulatorem wynagrodzeń. Całkiem sporo.
Możesz jednak powiedzieć, że Tego typów  kalkulatorów w sieci jest bardzo dużo – bez sensu jest umieszczać kolejny na swojej stronie.

Z pozoru. Założę się, że znalazłby się specjalistyczne odmiany.  Część z tych kalkulatorów może nie jest  zrobiona pod okiem ekspertów – i mogą zawierać błędy. Odwiedzający stronę z setkami kalkulatorów – może nie mieć do nich zaufania. Kalkulator na stronie specjalisty – ma większy sens. Poza tym taki kalkulator może bardzo fajnie przerobić w bardziej rozbudowaną formę. Może to być być „pożyteczna reklama”. Może mieć wirusowy charakter. Może być formą zapytania ofertowego – gry… Pomysłów jest wiele.

Skąd brać kalkulatory?

Kalkulator kalorii mojego autorstwa:)

Kalkulator kalorii mojego autorstwa:)

Możesz poprosić znajomego informatyka, możesz skorzystać z bogatej oferty darmowych kalkulatorów gotowych do pobrania. Znaleźć ten który według Twojej wiedzy jest pożyteczny. Umieść go na stronie.

 

To nie koniec

To nie koniec tego krótkiego wpisu:) Całkiem niedawno zainstalowałem klientce kalkulator kalorii według jej wskazówek i wiedzy.  Za 2 tygodnie sprawdzimy – jak zwiększył się ruch:)

 

 

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
-->