Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/porady-wordpress/jak-sprawic-aby-zdjecia-wrzucane-na-blogger-byly-dobrej-jakosci/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44 Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/porady-wordpress/jak-sprawic-aby-zdjecia-wrzucane-na-blogger-byly-dobrej-jakosci/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44

Jak sprawić aby zdjęcia wrzucane na blogger były dobrej jakości

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/porady-wordpress/jak-sprawic-aby-zdjecia-wrzucane-na-blogger-byly-dobrej-jakosci/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44

* Najlepsza jakość zdjęć to JPG powyżej 89 procent. Możesz wrzucać od razu tutaj tym:

Obraz w treści 1
dobrze pamiętać że:
* Nigdy nie konwertować jpg-ów. Np. z jednego jpg w drugi:) Lepiej robić zdjęcia jako raw i z nich konwertować zdjęcia. Chyba, że robisz telefonem – to niestety nic nie poradzisz.
* Nie wklejać zdjęc do edytora za pomocą ctr+c ctr+v.
* jeśli wrzucamy zdjęcia modowe – dobrze żeby się mieściły na jednym ekranie.  To jest bardzo fajne – ba za jednym zamachem widać kreacje.
* jeśli są w pionie można robić dwa lub 3 obok siebie. np. programem pxlrexpress, camu itd.  Lepiej nie robić tego w html – różny jest efekt.
* jeśli chodzi o proporcje: to dobrze sobie wybrać jedną: np. 852×652
w różnych wersjach szablonu możesz robić zdjęcia o szerokości 1020px – wtedy się złapią dokładnie na jednym ekranie.
trudno powiedzieć czy większe są lepsze – trzeba przetestować.
inne bajery
*jeśli chcesz zwiększyć ruch z wyszukiwarek – dobrze zdjęcie opisać. Zobacz na google trends aby wybadać trendy,albo na google keyword tools ;) (bardziej zaawansowane).
Obraz w treści 2
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
-->