Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/trendy/trend-video-na-rynku-fitness/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44 Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/trendy/trend-video-na-rynku-fitness/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44
ćwiczenia na – trend video na rynku fitness na którym można skorzystać?

ćwiczenia na – trend video na rynku fitness na którym można skorzystać?

Warning: file_get_contents(http://graph.facebook.com/?id=http://blog.mediaelements.pl/trendy/trend-video-na-rynku-fitness/): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /home/jw44/domains/mediaelements.pl/public_html/blog/wp-content/themes/salient/functions.php on line 44

Przedstawiam trend, które mogą zainspirować Ciebie jako trenera fitness.

Ćwiczenia na… 

Jest stałym trendem zainteresowanie różnego rodzaju filmikami w sieci. Jeśli jesteś trenerem fitnessu – to dobrze abyś się nimi zainteresował/a.  Generalnie zainteresowanie fitnessem  lokalnie w miastach w ciągu roku jest na stały poziomie.  Wyjątkiem jest miesiąc styczeń – spory skok. i koniec wakacji to czas mniejszej aktywności wyszukiwań. Natomiast dodatkowa reklama i ruch – to filmiki, instruktarz, edukacja.

szczegóły wykresu:

Poniżej jak widzisz na wykresie – zdecydowanie widać sezonowość. Największe zainteresowanie dotyczy nowego roku. Do wiosny pozycja się utrzymuje, potem spada. Dopiero na jesień rośnie – dokładnie w połowie września.

Oczywiście ma to związek z pogodą:) kiedy jest cieplej nie potrzebujemy komputera, możemy przeszarżować na dworze, czy właśnie pójść do klubu fitness.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
-->